Od 11 czerwca rozpoczyna się akcja "CINiBA nocą naładuje mocą!"

W czasie letniej sesji egzaminacyjnej, od 11 do 30 czerwca 2018 r. CINiBA będzie otwarta do godziny 23:00 (w soboty do 20:00).

Zmiany organizacyjne:

- wolny dostęp, czytelnie, kabiny – czynne do 23:00

- Wypożyczalnia i Magazyn – czynne do 20:00

- zamówienia na zbiory z Magazynu – można składać do 19:30

- wypożyczenia nocne – wyłączone.

- w soboty czynne do 20:00.

- w niedziele – nieczynne.

Studenci śląskich uczelni będą dłużej korzystać z miejsca, gdzie w przyjaznej atmosferze można się spokojnie pouczyć. Do dyspozycji zdających egzaminy będą także bibliotekarze, służący fachową pomocą z zakresu informacji naukowej. Zbiory CINiB-y są dostępne dla wszystkich. Korzystanie z naszych zasobów na miejscu nie wymaga posiadania karty bibliotecznej. Zapraszamy.

UWAGA! SZATNIA NIECZYNNA (prosimy o korzystanie z szafek depozytowych).

Przedsięwzięcie odbywa się już po raz ósmy. Organizatorem akcji "CINiBA nocą naładuje mocą!" jest CINiBA. Pierwsza edycja projektu powstała z inicjatywy Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego. Obecnie, poprzez działania promocyjne, akcję wspierają także Koleje Śląskie oraz PKM Katowice Sp.z o.o.